O nas

Margo – Magazyn Centralny Huhtamaki
ul. Sowińskiego 71
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy głównym przedstawicielem Huhtamaki Czeska Republika a.s. – lidera na rynku w skali globalnej i eksperta w produkcji opakowań z pulpy papierowej.
Specjalizujemy się w zakresie opakowań do jaj detalicznych i transportowych dla sektora drobiarskiego oraz specjalistycznych pojemników na owoce, warzywa i grzyby.
Naszym głównym produktem są wytłaczanki do jaj potocznie przez niektórych zwanych: „wytłoczka”, „wydmuszka” czy „pudełko na jajka”.
Wytłaczanki i pojemniki firmy Huhtamaki charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką jakością i estetyką.
Oferowane przez nas opakowania wykonane z masy papierowej mają wyjątkowe właściwości, które gwarantują doskonałą ochronę towaru.
Pudełka do jaj przez swój ergonomiczny kształt, zastosowany materiał i oszczędność w stosunku do środowiska naturalnego poprawiają wygląd produktu i marki.
Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą projektantów i grafików, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom atrakcyjne projekty graficzne opakowań.
Nasze wytłaczanki na jaja zapewniają producentom oraz sprzedawcom duży obszar do prezentacji swojej marki i produktu, co dodatkowo zwiększa ogólne wrażenie wyjątkowości sprzedawanego towaru.
Zastosowanie palety kolorów, etykiet, nadruków powoduje, że pudełko staje się jeszcze bardziej atrakcyjne i lepiej widoczne na półkach sklepowych.
Firma Margo jest odpowiedzialna za serwis oraz organizację sprzedaży produktów Huhtamaki. To obecnie jedyny kanał dystrybucyjny jakim dostarczane są produkty Huhtamaki Ceska Republica a. s. na terenie całej Polski.
Zapewniamy wysoki poziom obsługi, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości.
Zapraszamy do współpracy.

HUHTAMAKI – prosty wybór.

Papierowe opakowania do jaj firmy Huhtamaki wykonane z masy papierowej mają wyjątkowe właściwości, które gwarantują jakość i trwałość jaja – podstawowego artykułu żywnościowego. Wytłaczanki Huhtamaki zostały zaprojektowane w celu bezpieczeństwa Państwa produktów, zaczynając od solidnego tworzywa wytłaczanki a kończąc na przylegającym do pojedynczych jaj kształcie gniazd.

Dlaczego technologia pulpy papierowej jest najlepsza?

Zdrowie

Papier jest naturalnym materiałem posiadającym wyjątkową właściwość – przepuszczalność. W czasie drogi do konsumenta jajo jest narażone na zmiany temperatury. W przypadku powstania wilgoci wsiąka ona w opakowanie. Dzięki temu jajo pozostaje suche i nie dochodzi do powstania pleśni. Mikropory zapewniają optymalną wentylację i klimatyzowanie produktu, jajo może oddychać. Papierowe opakowanie pochłania zapachy, uderzenia i posiada sfery deformacji, które są częścią pudełek i zabezpieczają przed uszkodzeniem opakowania.

Bezpieczeństwo

Jaja pochodzące z Państwa hodowli, które zostaną włożone do naszej wytłaczanki z pewnością znajdą się w otoczeniu zaprojektowanym z myślą o ich bezpieczeństwie. Opakowanie spełnia kilka funkcji, m. in. funkcja ochronna. W przypadku jaj obowiązuje ta zasada podwójnie. Jaja mają także swoje własne opakowanie – skorupkę. Jest ona bardzo krucha, dlatego konieczne jest jej zabezpieczenie przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Opakowania papierowe są odporne na wibracje i uderzenia, mają większą odporność na naciski – 2x większe niż przy opakowaniach plastikowych, nie są głośne i podczas ich przekładania przyjemne w dotyku, można je w łatwy sposób otwierać i ponownie zamykać.

Ekologia

Papier jest odnawialnym źródłem surowców, dzięki któremu oszczędzamy środowisko naturalne. Daje oszczędność energii, wody i drewna. Użyty materiał jest pozyskiwany w 100% z makulatury. Zrównoważony rozwój związany jest nie tylko z obniżeniem eksploatacji surowców naturalnych, ale również z mniejszą produkcją odpadów. Ten naturalny materiał ulega biodegradacji i nadaje się do kompostowania, okres jego rozkładu podawany jest w miesiącach. Formowana pulpa papierowa nie obciąża zasobów naturalnych, ani nie powoduje wyczerpania dóbr natury. Jest to element natury, który tylko na chwilę pożyczamy.

Design

Pudełko do jaj przez swój ergonomiczny kształt, zastosowany materiał i oszczędność w stosunku do środowiska naturalnego poprawiają image produktu i marki. Papier jest materiałem przyjemnym w dotyku. Zastosowanie palety kolorów, etykiet, nadruków powoduje, że pudełko staje się jeszcze bardziej atrakcyjne i lepiej widoczne na półkach sklepowych. Nasz wyjątkowy design etykiet i związana z nim większa powierzchnia nadruku, daje Państwu więcej przestrzeni na przekazanie informacji swym klientom.


Firma Margo jest odpowiedzialna za serwis oraz organizację sprzedaży produktów Huhtamaki.

To obecnie jedyny kanał dystrybucyjny jakim dostarczane są produkty Huhtamaki Ceska Republica a. s. na teren zachodniej Polski. Zapewniamy wysoki poziom obsługi, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy.

Margo © 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone